Inscription Herbalife pour acheter les produits en ligne en tant que client

Wat is myherbalife en hoe te registreren ?

Mar 30, 20
Wat is myherbalife en hoe te registreren ?

Mijn Herbalife is de site gereserveerd voor leden van Herbalife Nutrition om bestellingen te plaatsen voor hun klanten, maar ook het beheren van orders, teams en observeren van hun evolutie en de verkoop van leden onder hen die hen royalty ' s brengen.

Hoe krijg je een licentie op mijn Herbalife en registreer je ?

Zolang u niet beschikt over een Herbalife Voedingsvergunning, is het onmogelijk voor u om te bestellen en genieten van uw korting op uw producten ! Hieronder leggen we uit hoe je je kunt inschrijven bij Herbalife. Je moet de myherbalife site gebruiken.

  1. Inloggen myherbalife.com
  2. Klik op de rechterkant "voeg je bij herbalife".
  3. Vul het formulier in.
  4. Gebruik ID 21Y0033682 en sponsor code HOU.
  5. Valideer de items.
  6. U ontvangt uw discovery pack en uw toegang spoedig en zal in staat zijn om uw producten te bestellen en te verkopen 

Door zich bij ons team aan te sluiten, krijgt u een speciale begeleiding met een actief team en video trainingen die u helpen uw doelen te bereiken. Wij zijn hier duidelijk voor u in staat stellen om uw financiële onafhankelijkheid en niet alleen een salarisverhoging. In ons team, rennen we en werken hard !

Registratieformulier voor een Herbalife voedings team

Wat doet myherbalife als ze verbonden zijn ?

MyHerbalife zal de referentie site zijn om uw activiteiten online en in het echte leven te beheren. U kunt alle producten bestellen met uw korting en ze direct naar de klant laten verzenden. U hoeft niet te zorgen voor de verzending van het pakket, Herbalife zal het doen in 2 tot 4 werkdagen en je kunt de levering volgen via DPD via het traceernummer. Dit is een soort van de dropshipping, een bedrijf met veel voordelen waar je niet nodig hebt om voorraad te hebben !

U heeft toegang tot Formule 1, aloë vera, thee, maar ook tot Herbalife evenementen, vergadering en vergadering, trainingen en inhoud om u te helpen.

Bovendien is de site een echt dashboard waarmee u uw activiteit kunt ontdekken en de activiteit van uw leden kunt volgen. BTW, bijdragen als onafhankelijke verkoper en anderen zullen gemakkelijk en automatisch worden gedaan op de site MyHerbalife. En in geval van vragen, ons team staat tot uw beschikking als u in ons team !

Herbalife methode om haar producten te financieren door de verkoop van Formule 1, thee en aloe

 

Laisser un commentaire

Achetez les meilleurs produits herbalife sur notre boutique

AloeMaxAloeMax
€49,90
Après-Shampoing Fortifiant Herbal Aloe - Membre HerbalifeAprès-Shampoing Fortifiant Herbal Aloe - Membre Herbalife
Barre de repas formula F1 de Herbalife nutritionBarre de repas formula F1 de Herbalife nutrition
Barres aux Protéines - boite de 14 - Membre HerbalifeBarres aux Protéines - boite de 14 - Membre Herbalife